Russian English Greek Serbian Ukrainian
Информационный Сайт Херсонского Священника

ЦЕРКОВНОЕ ОБОЗРЕНИЕ

настоятель столичного храму в ім’я св. Спиридона Триміфунтського протоієрей Миколай ДанилевичЗ таким закликом настоятель столичного храму в ім'я св. Спиридона Триміфунтського протоієрей Миколай Данилевич звернувся до православних, «які дивляться телебачення і слухають антицерковну пропаганду». Отець Миколай описав 20 вересня у себе на сторінці в фейсбук враження від паломництва Західним єпархіями УПЦ:


"Повертаюся з паломництва з Почаєва зі своїми прихожанами. Успенський собор Лаври на всенощній був повний. На літургії ситуація та ж сама. Паломники з різних регіонів України. Мені довелось вийти на сповідь і посповідати не лише своїх прихожан, але й заодно ще й інших паломників з різних областей України. Було приємно бачити таку велику кількість не просто туристів, а саме церковних людей. Це одразу видно по стилю поведінки, по розмові, по тому як люди підспівують хору або впевнено співають "Воскресение Христово видевше..." та інші піснеспіви. І приємно відзначити велику кількість як людей активного середнього віку (30-40 років), які ще вчора були молоддю, так і молодих хлопців та дівчат, які підходять, беруть благословення, знають як себе поводити зі священиком, як себе вести в храмі і т. п. Саме це і є жива і реальна Церква, як євхаристичне зібрання вірних, об'єднаних вірою в Ісуса Христа, ієрархією і таїнствами, - як говориться в Катехізисі.
По дорозі заїхали в Корецький монастир, помолилися на службі під ангельський спів монашок. В Корці особливо вразили три схи-монахині, старенькі, зі зморщеними, але з напрочуд чистими і світлими лицями! В ченців і черниць взагалі дуже чисті й просвітлені обличчя. В Корецькому монастирі більше 80 черниць, регентська школа, де навчаються близько 40 дівчат на регентів церковних хорів та золотошвейному мистецтву.
І в Почаєві і в Корці і в інших місцях було приємно бачити молоде покоління монахів і монашок, священиків, семінаристів, молодих дівчат-регентів. Це означає, що Церква жива, живе і має майбутнє!
Тому тим вірним нашої Української Православної Церкви, які дивляться телебачення і слухають антицерковну пропаганду, думаючи, що "всьо пропало", хотів би сказати: "не бойся малое стадо" (Лк. 12.32), не лише тому, що Отець Небесний приготував тобі Царство, але ще й тому, що насправді ти не таке вже й мале".

Новости Херсонской епархии

Что пишут в соцсетях